17. července 2012 • 16:16

Karaganda, soupeř Liberce: Kazašští obři připomínající Blšany

Autor:
Reklama
Liberečtí fotbalisté na tréninku před utkáním předkola Ligy mistrů s kazašskou Karagandou
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

LIBEREC - KARAGANDA 19:00 ONLINE | 199, 198, 196, 194, 190. Ne, to nejsou začátky letopočtů z uplynulého tisíciletí, ale výška některých hráčů Karagandy, momentálně třetího týmu kazašské ligy. „Připomínají mi Blšany, když za ně hrál Roman Hogen a spol. či Venca Drobný,“ pousmál se kouč Liberce Jaroslav Šilhavý.„Nečeká nás nic jednoduchého, mají řadu reprezentantů. Ať už z Běloruska, Bosny a Hercegoviny. Litvy či samotného Kazachstánu.

Hraje za ně opravdu hodně vysokých a silových hráčů, takže jejich velkou zbraní jsou vzdušné osobní souboje,“ upozornil trenér, kterého zaujali především oba stopeři. Tarasov s Džidičem měří oba bez mála dva metry. A když před časem Karaganda ulovila jako posilu útočníka Gridina, tipněte si jeho výšku. 194 centimetrů!

„Ve středu hřiště mají další dva silové hráče, Litevce Vičiuse, který do pokutového území soupeře hází auty, a kolumbijského reprezentanta do 21 let Caňase,“ pokračoval Šilhavý.

Tahle parta habánů zahrozí z každé standardní situace. „Musíme se snažit, abychom jich vytvářeli co nejméně, protože se budou těžko bránit,“ varoval stoper Liberce Jan Nezmar.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze