Pavel Janega
5. srpna 2015 • 09:37

Sparta před odvetou: Co mluví pro její postup a co pro výhru CSKA?

Autor:
Postoupí do dalšího kola Sparta nebo CSKA?
TOP VIDEA
Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky
15. den na ZOH: „Méďa“ vychytal Čechy, Vonnová pochválila Ester 15. den na ZOH: „Méďa“ vychytal Čechy, Vonnová pochválila Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

2:2. Takový výsledek uhrála pražská Sparta v prvním zápase 3. předkola Ligy mistrů proti CSKA Moskvě. Dnes ji čeká na domácím hřišti odveta. Co mluví ve prospěch letenského celku a co je výhodou pro moskevský klub?PLUSY PRO CSKA

INTUITIVNÍ ÚTOK Je nesmírně těžké tomu čelit, notabene když sparťanská obrana ještě není v ideálním rozpoložení. Rychlý kombinační a mimořádně sehraný útok je největší zbraní CSKA.

VELKÁ STABILITA Sparta čelí klubu po všech stránkách velmi dobře vedenému z ekonomického i sportovního hlediska. Pohyby v kádru jsou minimální, kostra týmu spolu hraje čtyři roky a více.

MIMOŘÁDNÉ INDIVIDUALITY Tošič nebo Dzagojev nejsou kusovky z fotbalové trafiky, ale hráči, v nichž anglická Premier League viděla prototypy budoucí hry. Mimořádné individuality rozhodují zápasy.

PLUSY PRO SPARTU

PRŮBĚŽNÝCH 2:2 Byť je to výsledek, který se dá šmahem vyzmizíkovat, Sparta začne odvetu tak jako tak v lepší pozici. Nemusí se hnát za góly, stačí remíza 0:0 i 1:1.

OBRANA SOUPEŘE Už první utkání v Moskvě Letenským ukázalo, že obrana CSKA je prostupná, pomalá, děravá. Když bude potřeba vstřelit gól, není to pro Spartu neřešitelné.

NÁVRAT LAFATY Tohle není obyčejný návrat, kouč Zdeněk Ščasný má zpátky kapitána, skvělého střelce a týmový stěžeň. David Lafata by klidně mohl být rozhodující vahou v odvetě.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze