22. srpna 2016 • 21:50

Probuďte se! Paclík se Šádkem před LM mluvili k plzeňskému týmu

Autor: ,
K fotbalistům Plzně na tréninku promluvili i Šádek s Paclíkem
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Většinou se přímo na trávníku v Doosan Aréně objevují až na předzápasových rozcvičkách, kde při odchodu do kabin popřejí plzeňským fotbalistům hodně štěstí. Tentokrát ale majitel Viktorie Tomáš Paclík a generální ředitel klubu Adolf Šádek přišli k západočeskému týmu o něco dřív. Den před odvetou play off Ligy mistrů s Ludogorcem Razgrad (první zápas vyhrál bulharský mistr 2:0) ve středovém kruhu hráčům osobně zdůraznili, jak důležitý čeká celý klub zápas.V Plzni momentálně prožívají krušné týdny. Pod novým trenérem Romanem Pivarníkem sice hráči splnili základní požadavek, tedy postup do play off Ligy mistrů, když se štěstím vyřadili Karabach. Jenže výsledkově ani herně se jinak týmu vůbec nedaří.

Vrcholem zmaru byl bídný ligový zápas se Zlínem, kdy Západočeši doma prohráli 0:2. "Takhle nehraje Viktoria Plzeň," čertil se po utkání kapitán Roman Hubník a pořádně sjel všechny své spoluhráče.

Plzeň má šanci na nápravu v úterní odvetě play off Ligy mistrů proti Ludogorci Razgrad. K hráčům na předzápasovém tréninku přišli osobně promluvit do duše členové nejužšího klubového vedení - majitel Tomáš Paclík, generální ředitel Adolf Šádek i šéf sportovního úseku František Mysliveček.

K fotbalistům Plzně na tréninku promluvili i Šádek s Paclíkem

Před zahájením tréninkové jednotky si mužstvo svolali do středového kruhu. Co hráčům zdůrazňovali, lze jen odhadovat. Všichni ale dobře vědí, o co v úterý večer půjde. Pokud se Plzni podaří malý zázrak a smaže manko 0:2, vystřílí si podzim v nejlepší klubové soutěži světa a z ní plynoucí stamilionové bonusy.

"Minulý rok jsem vedl Bohemku, kterou také všichni odepisovali a podle podobných odhadů byla jasným sestupujícím, a také se to nenaplnilo. Uděláme vše pro to, abychom do poslední chvíle hráli s Razgradem o postup," vyhlásil den před utkáním plzeňský trenér Roman Pivarník.

720p 480p 360p 240p
Fotbalisté Plzně si zpestřili trénink „basketbalem“

720p 480p 360p 240p
Kozáčik před odvetou s Razgradem: Musíme dát první gól

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze