15. března 2017 • 13:20

Nasri vs. Vardy = blbec vs. herec! Experti i fanoušci řeší konflikt v LM

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Blbec versus herec. Tak viděli střet Samira Nasriho s Jamiem Vardym v osmifinálovém zápase Ligy mistrů mezi Leicesterem a Sevillou (2:0) fotbaloví experti a fanoušci. Francouzský záložník se podle nich hloupě nechal vyprovokovat, nit suchou ale nenechali ani na střelci „lišek“, který se ve vyhrocené situaci zachoval až příliš teatrálně.Konflikt vyvrcholil v 74. minutě. Nasri už nevydržel Vardyho provokace a naznačil úder hlavou, načež se Vardy zakymácel jako vrba ve větru. Oba aktéři sporu dostali od rozhodčího pohotově žlutou kartu, nicméně pro Francouze už to byla druhá a ze hřiště se tak poroučel předčasně. Spoluhráči ho ještě cestou museli držet dát od anglického útočníka.

Nad Nasriho chováním kroutil hlavou legendární záložník Steven Gerrard ve studiu BT Sport. „Věděl, že už má žlutou. Od hráče s jeho zkušenostmi je to chování blbce a amatéra,“ řekl. Přisadil si i Rio Ferdinand. „Seville jeho vyloučení prospělo. Hrál v tempu přátelských zápasů, všechno jen zpomaloval,“ rýpla si legenda United.

Fanoušci na sociálních sítích ale viděli i druhou stranu mince. Na rozdíl od anglických novinářů neocenili, jak Vardy nalákal Nasriho do pasti a chytře ho nechal oslabit španělský celek, naopak považovali chování anglického útočníka za šokující.

Slavný golfista Shane Lowry dokonce v žertu zalitoval, že už jsou rozdány filmové Oscary. „Vardy rád simuluje, ale jeho jméno nezní jihoamericky, tak to nikomu nevadí,“ napsal zase jeden z fanoušků Barcelony v reakci na to, že britská média přehlížejí Angličanovo chování, i když se pustila do přihraných pádů Luise Suáreze.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze