13. září 2017 • 10:50

Mladíček ze Celtiku se vysmál Neymarovi, ten mu pak odmítl dát dres

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

V 18 letech poprvé naskočit do Ligy mistrů a hned bránit Neymara? Pro většinu mladých fotbalistů by to asi byla noční můra, ne však pro Anthony Ralstona ze Celtiku. „Nezabýval jsem se tím, neměl jsem z něj strach,“ potvrdil po zápase, ve kterém se hvězdnému útočníkovi PSG vysmál do obličeje po jednom z teatrálních pádů. Brazilec si s ním pak odmítl podat ruku a vyměnit dres. Favorit vyhrál jednoznačně 5:0.



Kolena se mu z nejdražšího hráče fotbalové historie (5,8 miliard korun) nerozklepala. Ralston ukázal, že s respektem nemíní jednat ani s největšími hvězdami.

„Věděl jsem, že musím hrát svou hru. Připravoval jsem se na Neymara tak, jako bych se připravoval na jakýkoliv jiný zápas. Nedávám ho na nějaký piedestal. Je to jen další muž na hřišti, proti němuž hrajete. Jen se s tím musíte vyrovnat,“ ohodnotil 18letý obránce Neymara.

Anthony Ralston ze Celtiku neměl z Neymara přehnaný respekt. Takhle se mu vysmál přímo na hřišti.
Anthony Ralston ze Celtiku neměl z Neymara přehnaný respekt. Takhle se mu vysmál přímo na hřišti.

Ubránit se mu ale Neymara nepodařilo. V 19. minutě Brazilec mladíkovi pláchl a otevřel skóre utkání, o chvíli později bývalý hráč Barcelony připravil gól pro Kyliana Mbappého. Když pak v závěru prvního poločasu zvýšil už na 3:0 z pokutového kopu Edinson Cavani, bylo po zápase. Alespoň tedy co se výsledku týče.

Krátce po třetím gólu se totiž Neymar po Ralstonově zákroku ocitl na zemi a skotský mladík se mu následně vysmál přímo do obličeje. Pařížský útočník se jen v klidu podíval na výsledkovou tabuli a pomocí prstů ukázal výsledek 3:0.

Když po utkání Ralston žádal od hvězdného protihráče dres, Neymar odmítl. Nepodal mu ani ruku. „Nebyl to velký problém, nebudu se tím příliš zabývat, je mi to jedno. Každý jsme jiný, takže s tím nebudu ztrácet čas,“ uvedl pro britský deník Daily Mail.

SESTŘIH Ligy mistrů: Celtic - PSG 0:5. Debakl řídil Cavani
720p 360p

Fanoušek chtěl nakopnout Mbappého

V Celtic Parku to v úterý večer nebyl jediný problém. Během prvního poločasu vtrhl na hřiště fanoušek, který se pokusil nakopnout jinou pařížskou hvězdu, Kyliana Mbappého. To se mu naštěstí nepodařilo, skotskému klubu i tak nadělal nepěkné problémy.

Domácí trenér Brendan Rodgers fanouškovo chování odsoudil. „Reakce fanoušků byla všeříkající. Bylo to hořké zklamání. Klub se bude touto osobou zabývat, nechtěli jsme to vidět,“ řekl na tiskové konferenci. Celou záležitostí se bude určitě zabývat UEFA.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H








Klasická verze
Mobilní verze