Doma statečně vzdorovali, teď bude vládnout Barcelona, soudí experti | iSport.cz
5. listopadu 2019 • 04:29

Doma statečně vzdorovali, teď bude vládnout Barcelona, soudí experti

Autor:
Tomáš Souček brání Lionela Messiho
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Doma v Edenu statečně vzdorovali, teď se ale fotbalisté Slavie představí na slavném stadionu Nou Camp, kde si ve čtvrtém vystoupení v základní skupině Ligy mistrů zahrají proti Barcelobě. Experti ani tipéři však příliš nevěří, že by tým Jindřicha Trpišovského katalánského giganta zaskočil. „Výhře domácích v kurzu 1,23:1 věří pětadevadesát procent tipérů,“ říká Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Barcelona není v úplně pohodě, ale proti úřadujícím českým mistrům to podle všeho doma zvládne. Že by Slavia dosáhla na remízu, kterou Chance nabízí v kurzu 7,06:1, tomu věří dvě procenta sázkařů. „A zbylá tři procenta mají na tiketu výhru Slavie. Kurz je lákavý 13,40:1,“ tvrdí Světlíková.

Většina tipů míří na vítězství Barcelony a fandové věří také tomu, že budou padat góly. Jednička v handicapu -1,5 je nabízena v kurzu 1,68:1, hodně populární je tip na to, že v utkání padnou nejméně tři branky (1,43:1). „Fanoušky láká i tip na výhru Barcelony s tím, že v utkání padnou nejméně dvě branky (1,33:1),“ říká tisková mluvčí Chance.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud