Nasadí Chelsea slovenského mladíka? | iSport.cz
Pavel Janega
30. září 2008 • 14:54

Nasadí Chelsea slovenského mladíka?

Autor: Pavel Janega
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenská naděje Miroslav Stoch se pomalu tlačí do prvního týmu londýnské Chelsea. Manažer Luiz Felipe Scolari nominoval talentovaného útočníka pro utkání Ligy mistrů s CFR Kluž.Chelsea odletěla do Rumunska bez tří klíčových fotbalistů. Zranění trápí záložníka Deka, stopera Ricarda Carvalha a nově také Joea Colea.

Poslední jmenovaný druhé utkání milionářské soutěže zmešká kvůli natrhlému svalu v boku.

Přestože se v případě Colea nejedná o vážné zranění a k týmu by se mohl připojit už ve čtvrtek, musel kouč Scolari povolat do prvního týmu nové tváře.

Z mládežnické akademie ukázal prstem na brankáře Rhyse Taylora a slovenského mladíka Miroslava Stocha!

Zda se Stoch dočká startu v Lize mistrů, nelze předvídat. Jisté ale je, že svými výkony v akademii svého nadřízeného Luize Felipe Scolariho naprosto uchvátil.

Portugalský kouč jej pozval do prvního týmu již podruhé. Poprvé Stoch odjel s mužstvem na utkání Carling Cupu proti Portsmouthu.

„Už v tomto zápase jsem si splnil sen. Vždyť v autobuse jsem seděl vedle Didiera Drogby!“ vyprávěl s úžasem na svých osobních stránkách.

„Trochu jsme se bavili, ale po většinu času telefonoval. Kluci v týmu chtějí mít před zápasem klid, ale dá se s nimi bez problémů hovořit,“ vysvětlil.

Stochovi nevadilo ani to, že celý zápas proseděl na lavičce náhradníků. „Hlavní je, že jsem celý den strávil s áčkem. Mým dalším cílem je za něj i nastoupit. A doufám, že se mi to podaří,“ dodal.

Splní se mu další sen již tuto středu na hřišti CFR Kluž?

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud