Svěrkoš inzultaci odmítá | iSport.cz
14. září 2008 • 20:13

Svěrkoš inzultaci odmítá

Autor:
Reklama
Situace po skončení zápasu Teplice - Ostrava, kdy podle teplických hráčů ostravský Václav Svěrkoš srazil Antonína Rosu (vlevo) na zem.
TOP VIDEA
LIGOVÁ NEJ: vybrali jsme to nejlepší a nejhorší z podzimu. Kdo dal nejkrásnější gól? LIGOVÁ NEJ: vybrali jsme to nejlepší a nejhorší z podzimu. Kdo dal nejkrásnější gól?
Marpo o řežbě s Rytmusem: Klobouk dolů před ním, že vleze do ringu Marpo o řežbě s Rytmusem: Klobouk dolů před ním, že vleze do ringu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Až příliš zjitřených emocí vzbudila prohra Baníku Ostrava v na půdě Teplic. Rozhodčí Královec v posledních dvaceti minutách rozdal šest žlutých karet, ani úzkostlivým metrem ale hráče na uzdě neudržel.Po zápase se vydal k domácí šestnáctce ostravský útočník Václav Svěrkoš a podle Teplických srazil jejich hráče Antonína Rosu k zemi. Incident je zanesen i v zápise o utkání.

SOUHRN ZÁPASŮ 6. KOLA NAJDETE ZDE ›››

"Zmínka o této situaci v zápise skutečně je," potvrdil ČTK tiskový mluvčí Teplic Petr Heidenreich. "Chytil Rosu pod krkem a vzápětí s ním švihnul na zem," popsal svou verzi celé situace. Tepličtí prý mají celý incident zdokumentovaný na videu.

"Normálně jsme se hecovali, jestli tohle je inzultace, tak to je výsměch," řekl novinářům po zápase reprezentační útočník Svěrkoš, zatímco v kabině rozhodčích ještě pokračovala vzrušená diskuse nad zápisem o utkání.
Ostravský kapitán Rudolf Otepka z ní vyšel bez jediného slova až po patnácti minutách.

"Samozřejmě, že to v pořádku není," konstatoval na tiskové konferenci ostravský kouč Karel Večeřa.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze