Zraněného Krbečka nahradí Slavík

V úterý, poslední den přestupního termínu, vyřešilo vedení příbramských fotbalistů otázku obsazení brankářského postu. Jeho místo do konce podzimní části zaujme Martin Slavík.
Příbramští museli citlivou otázku obsazení brankářského postu řešit poté, co si Krbeček v nedělním duelu proti Bohemians poranil po střetu s Tomášem Jablonským vazy v levém koleně.
Plzeň si pojistila Krbečka a Lecjakse ›››
"Mám natržené vazy a meniskus. Musím si asi tak na čtyři až šest týdnů od fotbalu odpočinout. Štve mě to, protože jsem zase začal chytat pravidelně ligu, a teď přijde tohle," citovaly internetové stránky příbramského klubu Krbečka, který do Příbrami přišel před sezonou na hostování z Plzně.
Středočeši brankáře shánět museli, na soupisce už měli jen pětatřicetiletého slovenského gólmana Mária Michalíka. Slavík šanci chytat v Příbrami uvítal, v Teplicích z role brankářské jedničky od nové sezony klesl až na pozici trojky za Tomáše Belice a novou posilu Michala Daňka.