Skóre otevírá Roman Dobeš, zlínský Malcharek jen sleduje
TOP VIDEA
Zlín - Plzeň: Kovařík posadil míč na hlavu Kolářovi a Plzeň rychle vede 1:0 Zlín - Plzeň: Kovařík posadil míč na hlavu Kolářovi a Plzeň rychle vede 1:0
Pardubice - Třinec: Už létají pěsti! Do první bitky se pustili Musil a Holland Pardubice - Třinec: Už létají pěsti! Do první bitky se pustili Musil a Holland
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na rozdíl od svého šéfa Karla Kapra dnes fotbalisté Bohemians Praha odmítli komentovat rodící se korupční kauzu v první lize. Stejný postoj zaujal po ligovém utkání v Liberci i trenér Jaromír Jindráček. "Nebudeme se k tomu vyjadřovat," odpovídali na dotazy novinářů.V případu hraje jednu z hlavních rolí záložník Roman Dobeš. Právě jeho údajně olomoucký gólman Petr Drobisz před vzájemným zápasem posledního kola minulého ročníku telefonicky kontaktoval a nabídl mu 300.000 korun za to, aby hosté prohráli, ale Dobeš to odmítl.

Psotka nakázal hráčům, aby vypnuli mobily a počítače
Pak s nimi před zápasem na Spartě probral údajnou korupci »

Před novináři dnes působil očividně nervózně a o případu, o kterém informoval deník Aha!, odmítl mluvit. "Já noviny nečetl a momentálně se nehodlám k tomu vyjadřovat," řekl fotbalista, který v utkání v Liberci neproměnil penaltu, ale pak dal gól ze hry.

Korupce! Olomouc si koupila výhru nad Bohemians >>

Kouč Jindráček v době údajného pokusu o ovlivnění zápasu působil v Bohemians Praha v roli asistenta kouče Luboše Urbana. O vzniklé situaci prý neměl ani tušení a dnes se o tom dočetl v novinách. "V tu dobu jsem byl asistentem a vše řešil trenér Urban, šlo to kolem mě," uvedl pouze Jindráček.

Na korupci se**, říká olomoucký Šultes >>

V kabině před zápasem v Liberci prý hráče nabádal, aby "mediální věci" nechali v šatně a soustředili se na fotbal. "Nerad bych to komentoval, je to věc vedení, které to prezentovalo. Já jsem zodpovědný za sportovní stránku," doplnil Jindráček.

Drobisz proti Spartě nebyl ani na lavičce >>

Připustil, že například na Dobešovi se kauza mohla podepsat. "Je to poctivý kluk, který si věci bere k srdci. Před zápasem jsem s ním seděl a říkal mu, ať se od toho oprostí, a řekl jsem mu, aby se k tomu před zápasem nevyjadřoval. Že mlčel i po střetnutí, to je jeho věc. Byl špatný hlavně z toho, že se jeho jméno objevilo v souvislosti s tím, že to zprostředkoval. Jak jsem ale četl, tak on to odmítl," řekl Jindráček.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze