Vesla místo oslav! Udělali jsme to, jak umíme, říká Černý | iSport.cz
15. května 2010 • 21:19

Vesla místo oslav! Udělali jsme to, jak umíme, říká Černý

Autor: pla
Vstoupit do diskuse
31
TOP VIDEA
iSport podcast: Byla penalta proti Slavii zářez, nebo sudí neměli jinou možnost?
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle zase bylo břídilství! Fanoušci po celé republice byli v sobotu večer zvědaví, jak slaví sparťané mistrovský titul, jenže Česká televize je nepříjemně překvapila. Místo radosti fotbalistů po přebírání poháru rychle zařadila dokument o veslařích. Proč proboha?Tohle bylo opravdu neuvěřitelné. Jakoby o programu na sobotní večer rozhodoval někdo z Ostravy nebo Jablonce, tedy z měst, která v boji se Spartou neuspěla.


Bylo jen chvíli po vítězném sparťanském zápasu nad Teplicemi, noví šampioni na Letné slavili. Jenže najednou to přišlo. „Teď už se ale rozloučíme. Tlačí nás čas,“ oznámil komentátor.

Kapitán Tomáš Řepka s pohárem
Kapitán Tomáš Řepka s pohárem


Co tak důležitého mohlo fanoušky ochudit o pointu celého ligového ročníku? Hokejové mistrovství světa? Exkluzivní rozhovor s fotbalovým esem Messim? Nic takového.

Místo toho se za zvuků podmanivě uklidňující hudby rozjel dokument Lordové z Temže o veslařských závodech v Londýně. Nic proti nim, nic proti Temži. U kafe po víkendovém obědu by se na to dívalo vlastně docela hezky.Ale teď? Strašlivě amatérský krok! Stejně logický, jako kdyby Česká televize v tu chvíli zařadila přímý přenos od pučících afrikánů z botanické zahrady.

A co na to Ota Černý, který tvrdí, že ČT má nejlepší redakci v Evropě? „Udělali jsme to tak, jak nejlépe umíme,“ řekl Černý trochu smutný fakt.

Pane Černý, tohle se vám nepovedlo. Všude jinde v Evropě by se v tu chvíli kamera vypravila do šatny vítězného týmu a odborníci ve studiu by rozebírali uplynulý ligový ročník.

Jenže Česká televize tohle úspěšně ignorovala.

Na Spartě zavládla po závěrečném hvizdu obrovský euforie. Diváci vlétli na hřiště a slavili s hráči.

Vstoupit do diskuse
31

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud