Exkluzivně: Video z oslav v plzeňské kabině | iSport.cz
21. května 2011 • 23:54

Exkluzivně: Video z oslav v plzeňské kabině

Autor: leg, jon
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Tak jsme mistři no a co!!!! Celá Plzeň je na nohou, fotbalisté slaví první titul v klubové historii. Přímo v kabině novopečených šampionů byl i deník Sport, který radost hráčů zachytil v exkluzivním videu. Podívejte se, jak se radovali Horváth, Rezek, Kolář a další!Mají titul, po kterém tak toužili. Plzeň výhrou nad Baníkem završila veleúspěšnou sezonu a kolo před koncem se dočkala ligového poháru. Hráči odstartovali gejzír oslav už na trávníku, pokračovali i po příchodu do šatny.

Do kabiny se bezprostředně po utkání s Baníkem dostal i deník Sport. Mohl přihlížet tomu, jak u poháru křepčí Horváth, Petžela, Rezek a další borci, kteří si teď vychutnávají post ligových šampionů.

Vítězné pokřiky, skandování, bujaré veselí. V plzeňské šatně bylo pořádně veselo. Nechybělo šampaňské, vítězné doutníky. Viktoriáni si úchvatný triumf vychutnávají se vším všudy.

Na videu je jasně vidět, jakou mají hráči z titulu radost. Obrovský tlak, který s ligovým primátem souvisel, je konečně pryč. Nyní nastal čas na oslavy. Pořádné a setsakramentsky zasloužené...Všemu velel Pavel Horváth
Všemu velel Pavel Horváth

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud