Ultras vs. vedení Slavie: Našli společnou řeč? | iSport.cz
30. července 2010 • 21:32

Ultras vs. vedení Slavie: Našli společnou řeč?

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
2
Šéf slávistického kotle Lukáš Vala přezdívaný Strašák
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Páteční jednání zástupců vedení Slavie s rozzlobenými fandy možná alespoň částečně pomohlo vyřešit napjatou situaci uvnitř klubu. "Všichni přítomní dospěli k možným řešením všech sporných bodů," napsala Slavia na svém oficiálním webu. Podrobnější informace z tříhodinové diskuse ovšem hodlá zveřejnit až v příštím týdnu.Zástupci fanoušků, kteří v současnosti bojkotují všechny domácí zápasy, jednali s vedením o obsahu otevřeného dopisu, který klubu adresovali v půlce července.

„Já od schůzky očekávám, že najdeme společnou řeč. Nemyslím si ale, že se změní něco v tom smyslu, že bychom začali zase chodit do Edenu. V nejbližších týdnech ne,“ prohlásil už před dnešním jednáním představitel Ultras Slavie vystupující pod přezdívkou Strašák.

Hlavní požadavky fanoušků Slavie jsou zaměřeny na ukončení působení Bohemians 1905 v Synot Tip aréně. Současně chtějí Ultras vědět i to, kdo drží akcie klubu, a rozhoduje tak o jeho budoucnosti.

Vstoupit do diskuse
2

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud