Autor: pla
9
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka

Bolelo ho to jak čert, crčela z něj krev. Sparťanský brankář Jaromír Blažek právě dostal do tváře nesmyslnou ránu loktem od ostravského Adama Varadiho. V Blažkovi se vařil vztek. Když mu fanoušci Baníku za jeho brankou začali nadávat, už se neudržel. Ukázal na ně prostředník. „Jděte do pr..!“

Takových soubojů zvládne za zápas desítky. V 61. minutě nedělního ligového duelu se ale sparťanský brankář Jaromír Blažek nestačil divit.

Jak si ze vzduchu stahoval míč, ostravský Adam Varadi mu vrazil jednu loktem do obličeje.

Zatímco Sparťanovi tekla krev, Varadi dělal svatouška.

„Přiznávám, šel jsem do toho nešťastně loktem. Ale bylo to nezaviněné, nechtěl jsem,“ tvrdil Ostravák. Blažek měl ale jiný názor. Na soupeře řval: „Kreténe jeden!“

To se pro změnu nelíbilo fanouškům Baníku, kteří seděli za Blažkovou brankou. Začali na sparťana vulgárně pokřikovat, vyhrožovali mu pěstmi. Brankáře zrovna ošetřoval lékař, rozčertěnému táboru tak nevěnoval ani pohled.

Jaromír Blažek diskutuje se sudím KocourkemFoto Michal Beránek (Sport)

Ale slyšel to moc dobře. Bez toho, že by k hostujícím příznivcům otočil hlavu, vztyčil jejich směrem prostředník v brankářské rukavici. Tohle gesto znamená ve všech jazycích světa to samé. „Fuck You! Jděte do pr…!“

Po zápase byl už klidný, Sparta vyhrála 4:0. A Varadi? Toho rozhodčí vyloučil za další dvě minuty.

„Ten břídil měl jít ven už po pěti minutách, prase jedno, tohle by Řepka nikdy neudělal. Tom má jenom jeden blikanec, Varadi měl tři,“ zlobil se jeden z fanoušků na webu Sparty.

Jaromír Blažek diskutuje se sudím Kocourkem

9

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.