12. srpna 2010 • 11:30

Maskot: Když zbourají Ďolíček, postavíme nový

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Extraligový šerif má v play off víc práce. Jak se rodí tresty? Ujčík už ví, co bude po sezoně
Požár: Říkali mi, že Krejčího jako stopera neprodáme. Pomůže mu, když...
VŠECHNA VIDEA ZDE

ONLINE: Dřív patřil ke každému zápasu fotbalistů Bohemians. Fanoušek zvaný Lombardos bavil v kostýmu klokana publikum při každém domácím zápase.Jenže jakmile se klub v létě přestěhoval z Ďolíčku, připojil se i on k bojkotu.

Na stadion Slavie ho nedostanou. Coby jedna ze známých tváří mezi fanoušky Bohemians se v sobotu připojí k protestu, ještě před tím  ve čtvrtek odpovídal na otázky čtenářů iSport.cz.

Pokud jste někdy v posledních letech byli v Ďolíčku na fotbalu, nemohli jste si ho nevšimnout. Fanoušek přezdívaný Lombardos dělal v kostýmu klokana před každým utkáním kotouly, po úspěších si plácal s hráči, hecoval publikum.

Jenže současné ligové zápasy Bohemky hrané v Edenu se musí obejít bez něho. Jako spousta dalších pravověrných příznivců klubu odmítá přesun z milovaného Ďolíčku. „Ďolíček vnímám jako punkový stadion, v Edenu je to jiné – tam převládá uniformita, moderna a méně svobody,“ vysvětloval.

Je jedním z těch zeleno-bílých příznivců, kteří budou v sobotu hlasitě kvůli Ďolíčku protestovat. Naštvaní Bohemáci se v sobotu od 10.15 chystají při utkání divize A s Vlašímí B podpořit klubové béčko, které na rozdíl od elitního výběru stále může hrát na tradičním stadionu.

„Nejde přitom jen o Bohemáky, ale i o sparťany, slávisty, vikoriány, dukláky,“ tvrdí. „Doufám, že budou mít taky snahu nás podpořit. Myslím, že i oni by mohli mít zájem, aby se Bohemka nestěhovala. Kdyby přišlo 2500 diváků na divizi, byl by to jasný signál, aby se něco řešilo.“¨

Souhlasíte s ním? Nebo protesty zapálených fanoušků od Botiče nechápete? Na všechno, co vás zajímá, se můžete Lombarda zeptat ve čtvrtečním online rozhovoru isport.cz, který startuje v 11 hodin (otázky pokládejte na začátku článku).

Fanoušci Bohemians připravují choreo na víkendový zápas.
Fanoušci Bohemians připravují choreo na víkendový zápas.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud