Čtenáři mají jasno: Spartě nejvíc škodí Řepka | iSport.cz
27. srpna 2010 • 15:30

Čtenáři mají jasno: Spartě nejvíc škodí Řepka

Autor: spo, Krou
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tomáš Řepka je podle čtenářů jasný favorit na vyhazov ze Sparty. V anketě, ve které se čtenáři vyjadřují, kdo z hráčů by měl dostat výpověď, totiž jasně vede. Jako další by se měl pakovat Jaromír Blažek, třetí na ráně je Niklas Hoheneder.Ankety se mohou zúčastnit také fanoušci rivalů Slavie, Baníku a jiných klubů. Takže o jejím výsledku nerozhodují pouze příznivci Sparty. (hlasovat můžete u článku vpravo nahoře)

Přesto se zatím všichni vyjádřují jasně: Tomáš Řepka svému klubu škodí. A důvodů se nabízí hned několik.

Stejný názor měla také redakce iSport.cz, která si nemyslí, že tolerování jeho prohřešků povede k lepším výsledkům Sparty.

Stav ankety v pátek v 20:00:

625832:gallery:true:true:true

Spartě škodí nejvíce Tomáš Řepka

Různé hříchy se táhnou s Řepkou dlouhá léta, ale letos začaly gradovat. Je nedisciplinovaný, nevypočitatelný a nespolehlivý ve smyslu, že trenéři nevědí, zda vůbec dohraje zápas.

Řepka neřekne, proč se chová takhle a takhle, raději to v sobě dusí. Přitom důvod je zřejmě lidský. Šušká se, že má rodinné problémy a málokdy vídá své děti.

Pro klub není dobré, když mu jeho fotbalové prohřešky toleruje. Jak se pak zachovají ostatní hráči? Buď mají pocit, že Řepkovi se na rozdíl od nich nic nestane, anebo začnou dělat to samé.

Řepka rozhodně není příkladem pro začínající fotbalisty – alespoň ne pliváním, vodkou a automaty.

Řepka si vyslechl napomenutí od rozhodčího.
Řepka si vyslechl napomenutí od rozhodčího.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud