Ladislav Vízek: Slavii prý spasí Kellner | iSport.cz
3. listopadu 2010 • 17:21

Ladislav Vízek: Slavii prý spasí Kellner

Autor: spo, jon
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Situace ve Slavii je kritická, ba přímo zoufalá. Klub nemá peníze, brzdí jej stamilionová pohledávka vůči Angličanům z ENICU. Dochází k propouštění zaměstnanců, trenérů, klub se krčí ve spodku ligové tabulky. Vyhrabe se slavný klub tísně? "Třeba ho koupí miliardář Kellner," myslí si Ladislav VízekPrávě hromadné propouštění může být předzvěstí příchodu nového majitele.

"Třeba se vrátí Korbel 21. století, miliardář Kellner. Nejbohatší Čech už ve Slavii byl, klub by si mohl koupit. Možný je všechno, ale zajímalo by mě, pročby to dělal," uvažuje Vízek.

Ladislav Vízek coby fotbalový brankář Dolních Chaber.Ladislav Vízek coby fotbalový brankář Dolních Chaber.Foto Jaroslav Legner SPORT


Slavia nutně potřebuje peníze, její trable by vedle příchodu nového (a movitého) majitele mohl vyřešit i prodej některých hráčů. Přesněji asi jediného, který by na současném trhu mohl mít velkou cenu.

"Za Hlouška loni nabízeli šedesát milionů, ta cifra šéfům Slavie teď musí znít jako pohádka. Ale aby ho mohli prodat, musí být Hloušek fit a pravidelně hrát," myslí si fotbalový internacionál.

Jednadvacetiletý talent si v únoru poranil koleno, kvůli kterému až do října nehrál. V současné době se pomalu vrací na trávník, ale po pár desítkách minut v prvním mužstvu ho trenér Petrouš poslal na rozehrání do béčka.

"Že ho trenér poslal do béčka, v tom problém nevidím. V rezervě se schová před tlakem veřejnosti, dožene manko ve fyzičce, vyhraje se. Slávisté vědí, co dělají. Potřebují ho mít v plné formě a ideálně také v reprezentaci," říká Vízek.

Zpackaný start sezony by slávisté mohli napravit v pohárech. "Pohár přece může být vstupenkou do Evropské ligy! Když jsem ovšem viděl výsledky ligových mančaftů, tak jsem pěnil," naráží Vízek na minulý týden, kdy v pohárech prohrávaly ligové týmy.

Ladislav Vízek coby fotbalový brankář Dolních Chaber.
Ladislav Vízek coby fotbalový brankář Dolních Chaber.

Témata:  sport, fotbal, vízek, Slavia
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud