Rebel Řepka odmítl návrat do sestavy: Nenechají mě hrát, tvrdí | iSport.cz
22. listopadu 2011 • 04:59

Rebel Řepka odmítl návrat do sestavy: Nenechají mě hrát, tvrdí

Autor: Ondřej Michálek
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Co chápe Kotal a Jílek ne. Budějky nad námi? Dřív sci-fi
SESTŘIH: Neapol - Barcelona 1:1. Divoký závěr, Vidal po dvou slepených žlutých nedohrál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nehraje, dokonce nechodí ani na zápasy Sparty. Z Tomáše Řepky (37) je uražený fotbalista, který cítí křivdu. „Bylo mi jasné, že když dělají Jarošíka, budou mě chtít v tichosti odsunout,“ řekl v rozhovoru pro deník Sport.879570:full:true:true:true

Pravda je ale taková, že Řepka v poslední době dvakrát odmítl nominaci na zápas A-týmu. Dá se to chápat i jako jeho msta.

Přijde ještě někdy čas Řepky, nebo už v letenském áčku prohrál? Podle zdroje Blesku blízkého letenskému realizačnímu týmu se nabízela první možnost!

„Tomáš Řepka měl být v nominaci na domácí zápas s Boleslaví. Jenže řekl, že ho tahá sval a nemůže. Další obránce Brabec byl tehdy zraněný, takže ten zápas se odehrál bez stopera na lavičce.“ Sám Řepka v rozhovoru popisuje, že má skutečně více zdravotních problémů než v minulosti.

„Asi je to tím, že jsem najel na jiný režim. A možná se projevují věci, které jsem dřív přecházel.“ Řepka se vyvlékl z áčka i před pohárovým zápasem ve Znojmě.

Zklamaný Tomáš ŘepkaZklamaný Tomáš ŘepkaFoto Pavel Mazáč Sport
„I tam měl odjet, ale omluvil se pro nemoc den až dva před odjezdem. Budí to dojem, že za Spartu momentálně hrát ani nechce,“ uvedl zdroj Blesku.

Odpověď, proč by tomu tak mohlo být, dal Řepka opět v rozhovoru pro Sport. „Štve mě nekomunikace, ignorance, arogance a povýšenost. Nevysvětlení určitých věcí, toho je tolik… Ale na projevech diváků se jim to vrací, doufám, že mé jméno budou slýchat ještě hodně dlouho,“ vyprávěl, aniž by uvedl někoho konkrétního.

Fanoušci jsou skutečně stále návratu svého idolu nakloněni. A Sparta? „Není tady zvykem nutit nastupovat hráče, kteří o to nestojí. Když se někdo omluví, že ho tahá sval, bylo by navíc těžké prokázat, že jde jen o výmluvu. Proto se to nijak podrobně neřešilo,“ dodal zdroj z Letné.

Řepka tak nadále pobírá zhruba půl milionu měsíčně, který mu náleží, i když nehraje. A jeho návrat do prvního týmu je stále méně pravděpodobný.

Zklamaný Tomáš Řepka
Zklamaný Tomáš Řepka

Témata:  sport, fotbal, Tomáš, řepka, Sparta
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud