7. února 2012 • 11:10

Exkluzivní VIDEO: Pergl vs. Kweuke. Komu nadáváš do negrů?!

Autor: rou, mip
Vstoupit do diskuse
45
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bohemians - Sparta 1:3. Birmančevičova show, Letenští se vyhrabali z nejhoršího
PRVNÍ DOJEM: Třinec jako na Tour de France. Zatopí i Pardubicím
VŠECHNA VIDEA ZDE

ZÁZNAM CELÉHO ZÁPASU | Tak jak to bylo doopravdy? Předčasně ukončené přípravné utkání Sparty proti švýcarské Bellinzoně vzbudilo spoustu emocí, Letenští nařkli Pavla Pergla z týmu soupeře z rasistického napadení Leonarda Kweukeho, bývalý sparťan se brání, že mu "jen" sprostě nadával. Server iSport.cz získal exkluzivní záběry celého incidentu, na čí straně je tedy pravda?Takhle došlo k potyčce mezi hráči Sparty a Bellinzony, kterou vyvolal spor mezi Pavlem Perglem a Leonardem Kweukem
Video se připravuje ...

Video, které natočil realizační tým druholigového švýcarského celku, jasné důkazy neposkytuje, zčásti ale potvrzuje verzi Pavla Pergla. Ten popisuje, že do něj Kweuke nejdříve drsně vrazil – tenhle moment skutečně na videu je.

Pak dochází k potyčce uprostřed hřiště, při které se ocitá na zemi Perglův spoluhráč Angelo Raso.

Z celé vřavy jasně zaslechneme s největší pravděpodobností Perglův hlas, který řve: "...you fuc*ing bastard!" a poté "you fuc*ing shit!"

V závěru videozáznamu ovšem české hlasy, tedy zřejmě z realizačního týmu Sparty, slyšíme říkat: "Komu nadáváš do negrů, ty..."

Dost pravděpodobně tak padly i nějaké rasisticky motivované nadávky. Kdo je komu ale adresoval, to jasné není, každopádně to zase nahrává spíš verzi Sparty.

VIDEO: Sparta uveřejnila také záznam celého zápasu

Fotbalisté Sparty a Bellinzony se snaží odtrhnout Pavla Pergla a Leonarda Kweukeho
Fotbalisté Sparty a Bellinzony se snaží odtrhnout Pavla Pergla a Leonarda Kweukeho

Vstoupit do diskuse
45

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud