23. dubna 2012 • 11:00

Štajner po prohře Sparty: Jo, jo! Liberečtí slavili náskok na twitteru

Autor:
Reklama
Liberečtí fotbalisté slavili čtyřbodový náskok na twitteru.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hráči Slovanu Liberec si včerejší prohru Sparty v Mladé Boleslavi (0:2) vychutnali. Na sociální síti twitter oslavovali čtyřbodový náskok, který ovšem obránce Theo Gebre Selassie odmítl označit slovem "luxus".Sparťané doufají, že v posledních čtyřech kolech Liberec poztrácí body a ještě titul urvou. Říkají, že dokud existuje teoretická šance, budou o ni bojovat.

To Liberečtí jsou v úplně jiné situaci. V mnohem lepší. Nyní se o korunovaci mohou připravit už jen sami. Jestli ale podají ve zbývajících duelech bezchybné výkony, o titul je nikdo nepřipraví.

Takhle oslavovali hráči Slovanu čtyřbodový náskok:

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze