Kdo vystřídá Uličného? Pivarník, Hapal, nebo někdo ze Slovenska? | iSport.cz
Richard Šíma
23. dubna 2012 • 14:00

Kdo vystřídá Uličného? Pivarník, Hapal, nebo někdo ze Slovenska?

Vstoupit do diskuse
0
Fotbalisté Olomouce ještě neví, kdo je od příštího ročníku povede.
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kdo se od příští sezony stane nástupcem Petra Uličného na lavičce olomoucké Sigmy? Přestože se už delší čas spekuluje o tom, že by to mohl být František Komňacký, hanácký klub nejspíš představí veřejnosti jiné jméno. Nejhlasitěji se spekuluje o Romanu Pivarníkovi, současném trenérovi druholigové Jihlavy. A nebo o Pavlu Hapalovi, kouči polského Zaglebie Lubin.„Do konce dubna chceme mít o jménu jasno. To ale neznamená, že je také okamžitě prozradíme. Bylo by to krajně neprofesionální jak vůči našemu mužstvu a trenéru Uličnému, tak také vůči námi osloveným kandidátům, kteří jsou nyní vázáni jinde,“ pravil v neděli Josef Lébr, šéf olomouckého představenstva.

Víc říct nechtěl. Nevyjádřil se ani k Pivarníkovi, o jehož příchodu na Hanou se hovořilo v minulosti už několikrát, ani k Hapalovi. Podle informací Sportu už Sigma oba trenéry oslovila.

V Hapalově případě je problém především v nadstandardních podmínkách, které v Polsku má a které mu Sigma v žádném případě nemůže nabídnout.

Kromě dvou jmenovaných trenérů loví Olomouc podle všeho ještě jednoho, a to na Slovensku. V hledáčku Sigmy je údajně některý z tamních prvoligových koučů.

„Nekomentuju. Řeknu jen, že máme zájem o to, aby to byl trenér schopný koncepčně pracovat s mladými hráči, které vychováváme,“ prohlásil Lébr.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že František Komňacký, o jehož příchodu na Hanou se spekulovalo a jenž už také avizoval, že se s Jabloncem rozloučí, novým trenérem Sigmy nebude. I když ani to Lébr potvrdit nechtěl.

„V žádném případě nemohu takovou informaci potvrdit. Bez ohledu na to, o čem se spekulovalo a o čem ne, prohlašuji, že příchod pana Komňackého k našemu týmu rozhodně vyloučen není,“ dodal Lébr.

Stávající trenér Petr Uličný po této sezoně v Olomouci skončí. „Tak zněla dohoda a já s tím stoprocentně počítám,“ nechal se slyšet populární „John“.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud