Olomouc nakonec Brabce nechce, radši vzala mladého Brazilce | iSport.cz
8. června 2012 • 12:41

Olomouc nakonec Brabce nechce, radši vzala mladého Brazilce

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
0
Erich Brabec Olomouc neposílí
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Odvolali Karviné gól proti Spartě správně? Co další sporné situace?
Zahraničí, nebo Česko? Paska zmiňuje rizika, Heidenreichovi vysvětlují volbu pro Atalantu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Erich Brabec Olomouc neposílí. Vítěz domácího poháru nakonec na post stopera angažoval místo pětatřicetiletého ex-sparťana o jedenáct let mladšího Brazilce Weversona. „Právě jsme s ním podepsali smlouvu na dva roky,“ uvedl pro server isport.cz sportovní ředitel Sigmy Jan Gottvald.Ačkoli se dlouho zdálo, že Erich Brabec je pro Olomouc prioritou, rozhodl se hanácký klub nakonec jinak.

„Erich by mohl naskočit a odehrát u nás dva roky. Ale ve vedení nakonec převážil názor, že nahrazovat osmatřicetiletého Kučeru pětatřicetiletým Brabcem není úplně ideální,“ přiznal olomoucký sportovní šéf Jan Gottvald.

Novým parťákem Aleše Škerleho ve stoperské dvojici tak bude Brazilec Weverson Patrik Rodrigues de Oliveira (ročník 1988) z klubu Treze Futebol Clube.

„Vypadá velice dobře, údajně by mělo jít o velikou kvalitu,“ říká Gottvald na adresu exotické akvizice. „Máme na něj reference z více stran, láká nás jeho spolupráce s defenzivním záložníkem Rossim. Odpadne tak jazyková bariéra.“

Brabec má nabídku pokračovat v kariéře od Slovácka a Jihlavy. Ve hře však mohou být ještě další zájemci.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud