25. července 2012 • 15:01

Kouč Slovácka: Minulou sezonou jsme si na sebe upletli bič

Autor:
Reklama
Kouč Slovácka Miroslav Soukup věří, že dokáží zopakovat minulou sezonu
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Umístění v horní polovině tabulky je po letošním sedmém místě cílem fotbalistů Slovácka v nadcházející sezoně. V letní přestávce tým posílili obránce Stanislav Hofmann z Mostu, středopolař Jan Martykán z Ústí nad Labem a ze Slovanu Bratislava míří na Moravu útočník Marek Kuzma, jehož příchodu chybí závěrečné doladění."Hranice našeho úspěchu a neúspěchu se láme okolo osmého místa. Rádi bychom se vyhnuli výkonnostním propadům," nastínil na dnešní tiskové konferenci ředitel klubu Vladimír Krejčí.

Trenér Miroslav Soukup považuje nastolený cíl spíše za hru čísel. "Nevím, zda je to úplně šťastné. Po loňské úspěšné sezoně jsme si na sebe upletli bič," uvedl Soukup, který by byl spokojen s tím, pokud by jeho svěřenci navázali kvalitou hry i výsledky na vydařenou sezonu.

"Závěr se nám povedl. Na sedmé místo jsme však neprošli jako nůž máslem," dodal Soukup, jenž je spokojen s příchody posil i oživením a zkvalitněním některých míst v sestavě.

Tým opustili po vypršení smluv brankář Miroslav Filipko a Vít Valenta. Na hostování do Mladé Boleslavi odešel útočník Václav Ondřejka, do Ústí nad Labem zamířil Josef Čtvrtníček a do Vlašimi Jaroslav Starý.

V přípravě odehrálo Slovácko jedenáct zápasů, v šesti zvítězilo a ve dvou remizovalo. Mezi prohrami byl i nezdar v předligové generálce s nováčkem bulharské ligy Botevem Plovdiv 2:4.

"Z herního pohledu byl aktuálně Plovdiv nejkvalitnější soupeř. Nevybírali si záměrně slabé soupeře, cílem bylo prověřit celý tým. Příprava splnila účel," pochvaloval si kouč.

Do úvodu sezony nezasáhnou po operaci tříselné kýly Filip Hlúpik a po operaci vyhřezlé plotýnky Michal Kordula. Hlúpik by měl do tří týdnů začít trénovat individuálně, Kordula se bude zotavovat zhruba dva měsíce.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze