27. července 2012 • 14:09

Plzeň pouští útočníka Wágnera na hostování do Příbrami

Autor:
Reklama
Wágner se bude znovu objevovat v dresu Příbrami.
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový útočník Tomáš Wágner opouští Plzeň a jde na půl roku hostovat do Příbrami, odkud v lednu do Viktorie přišel. Plzeň tak vyhověla jeho přání odejít do týmu, kde by měl větší šanci pravidelně hrát."Vzhledem k jeho znalosti příbramského prostředí a zájmu samotného klubu se Tomášův přesun domluvil velmi rychle. Naším přáním samozřejmě je, aby se pravidelně prosazoval a navázal na střeleckou pohodu, kterou měl před příchodem do Viktorie. V zimě se pak opět zapojí do přípravy Viktorie," řekl generální manažer Plzně Adolf Šádek.

Jednadvacetiletý Wágner zazářil v minulé sezoně, kdy během podzimu gólově táhl Příbram.

V lednu pak přestoupil do Plzně, ovšem přes Marka Bakoše a Michala Ďuriše se do sestavy neprotlačil a většinou jen střídal. Proto se rozhodl pro návrat do Příbrami.

"Je to pro mě ideální možnost dostat se opět do herní pohody. V konkurenci ofenzivních hráčů ve Viktorii bych se dostával na hřiště velmi sporadicky. Věřím, že v Příbrami bude moje herní vytíženost výrazně větší. Rád bych se v zimě vrátil do přípravy Plzně v plné formě s větší šancí na vybojování místa v základní sestavě," řekl autor 15 ligových branek.

Zatímco Wágner těsně před startem ligy příbramský tým doplnil, tři hráči středočeský celek opouštějí. Příbramští se na poslední chvíli rozloučili s Kevinem Lafrancem, Diegem Perezem a Leonardem Kanem. Ti se vracejí z krátkého hostování zpět do svých mateřských klubů.

"Měli bychom v týmu mnoho hráčů, kteří by neměli ani šanci zasahovat do zápasů, proto ani nebylo naším zájmem tyto hráče zbytečně držet. Nehledě na to, že je v tom i ekonomický aspekt," uvedl ředitel klubu Petr Větrovský.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze