Na Latku jsme čekali do poslední chvíle, říká stoper Hubáček | iSport.cz
6. října 2012 • 09:19

Na Latku jsme čekali do poslední chvíle, říká stoper Hubáček

Autor: koš
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vypadal by výkon Slavie na Slovácku jinak, kdyby nastoupil Martin Latka? Na to už nikdo neodpoví. Fakt je, že absence zkušeného stopera byla vidět před oběma brankami. Radův tým padl 0:3. „Čekali jsme do poslední chvíle, jestli Martin bude moci hrát,“ podotkl jeho parťák ze středu obrany David Hubáček. Kdyby to šlo, Slovák Róbert Cicman by „kopal“ defenzivního záložníka.Nakoplý z poháru v Ústí nad Labem nárt se Latka s lékaři snažili dát do pořádku, ještě před rozcvičením žila naděje. Pak ale vůdce týmu oznámil, že to nepůjde.

A Cicman se musel stáhnout dozadu. „Vynucená změna je vždy nejhorší, zvlášť když se jedná o takového hráče,“ uvedl Hubáček, který společně s Latkou uzavřeli slávistickou defenzivu na předlouhých 522 minut.

Bez pilíře ale vydrželi „sešívaní“ nepokořeni jen další tři minuty, než si za stopery seběhl ke gólu Filip Hlůpik. „Asi fungovala celá obrana špatně,“ pokrčil rameny Hubáček. Druhý gól byl podobný, opět zakončoval zblízka volný hráč. A třetí padl z pokutového kopu. „Tři góly, to není moc dobré,“ ucedil.

Slavia se během týdne dostala z oblak zpátky na zem. A byl to po vyhraném derby drsný pád,. Nejdříve vyřazení v poháru se druholigovým Ústím, nyní vysoká prohra na Slovácku. „To, co jsme nechtěli, se přesně stalo,“ posteskl si Hubáček.

Latka v obležení sparťanských fotbalistů
Latka v obležení sparťanských fotbalistů

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud