Kdo posílí Plzeň? Chramosta, Baránek a Kopic, nebo Masopust! | iSport.cz
Karel Häring
29. května 2014 • 04:40

Kdo posílí Plzeň? Chramosta, Baránek a Kopic, nebo Masopust!

Autor: Karel Häring, iSport.cz
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Viktoria Plzeň neplánuje pouze odchody Milana Petržely a Marka Bakoše, v letním přestupním období se chystá svůj hráčský kádr výrazně posílit. Vedle už ohlášených příchodů Ondřeje Vaňka a Martina Chriena láká hned několik hráčů z domácí ligy.Petržela, Bakoš a Hubník jsou na odchodu. Ale kým je hodlá trenér Dušan Uhrin nahradit? Z německého hostování se do týmu vrací Rajtoral. Podívejte se na další hráče, které podle informací deníku Sport sleduje a hodlá v létě přivést Viktoria Plzeň:

Posily pro Plzeň: Jan Baránek
Posily pro Plzeň: Jan Baránek

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud