Eusébia převezli v sobotu do nemocnice, jeho stav je stabilní | iSport.cz
24. června 2012 • 11:06

Eusébia převezli v sobotu do nemocnice, jeho stav je stabilní

Autor: ČTK
Slavný Portugalec Eusébio listuje v magazínu deníku Sport
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Slavný portugalský fotbalista Eusébio byl v sobotu převezen do nemocnice v Poznani. O zdravotních problémech, které někdejší hvězdu Benfiky Lisabon postihly během mistrovství Evropy, informovala Portugalská fotbalová federace."Eusébio se cítil indisponován v sobotu večer, kdy byl s národním týmem v hotelu v Opalenici. Po prohlídce a konzultaci s jeho lékařem z Lisabonu byl preventivně převezen do nemocnice v Poznani, kde prochází sérií vyšetření," uvedl svaz v oficiálním prohlášení.

Zdravotní stav portugalské legendy se prý nezhoršuje. "Měl jsem šanci s ním dnes ráno krátce hovořit a zeptal jsem se ho, jestli ho bolí srdce. Řekl, že vůbec ne. To jsou dobré zprávy. Doktoři jsou spokojení, že je jeho stav stabilizovaný," uvedl mluvčí poznaňské nemocnice Stanislaw Rusek.

Sedmdesátiletý Eusébio, jenž ve čtvrtek nechyběl v hledišti při čtvrtfinálovém vítězství Portugalců nad českým týmem, byl od prosince hospitalizován už počtvrté. Má problémy s vysokým tlakem a musí být pod trvalým lékařským dohledem.

Portugalské fotbalisty čeká další zápas na Euru ve středu, kdy hrají semifinále s obhájci titulu ze Španělska.

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud