17. června 2016 • 12:20

Čtenáři vybrali sestavu: Limberského odepsali, přejí si Skaláka

Autor: , ,
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další šance v základní sestavě pro Davida Limberského? Podle výsledků ankety mezi čtenáři iSport.cz by ji ve druhém utkání českých fotbalistů na EURO proti Chorvatsku (od 18:00) už plzeňský obránce neměl dostat. Z hlasování také vyplynulo, že by se od úvodní minuty měl na trávníku objevit Jiří Skalák na úkor Jaroslava Plašila.Limberský nebyl hodnocený příznivě za svůj výkon při pondělní porážce se Španělskem 0:1, diskutovalo se také o jeho nadváze. „Váhu si ale držím pořád stejnou. Nemyslím si, že mám nadváhu,“ reagoval na kritiku. Čtenáře iSport.cz i tak nepřesvědčil, dokonce ze všech obránců získal vůbec nejméně hlasů (263).

V porovnání s předpokládanou sestavou podle deníku Sport si přejí fanoušci  ještě jednu změnu. Postavit do zálohy Jiřího Skaláka, který strávil minulý zápas pouze na lavičce a nechat mimo hru Jaroslava Plašila. Na pravou stranu by se měl vrátit Bořek Dočkal.

Jakou sestavu proti Chorvatsku vybrali čtenáři iSport.cz?
Čech (1 779 hlasů) - Kadeřábek (1 710), Sivok (1 801), Hubník (1 505), Gebre Selassie (1 367) – Rosický (1 946), Darida (1 842) - Skalák (1 353), Dočkal (1 373), Krejčí (1 692) - Necid (1 124)

Co dál? Trenér Pavel Vrba zřejmě opravdu sáhne do obranné čtyřky a Limberského tentokrát nenasadí. Nabízí se varianta s Theodorem Gebre Selassiem, jehož si na této pozici vyzkoušel i v přípravě.

Podle zdrojů deníku Sport by mohla být ve hře i poněkud překvapivá možnost s použitím Michala Kadlece. Ten se na této pozici pod Vrbou ještě v základu neobjevil, naposledy si ji zkusil na podzim 2013 v Bulharsku. Ve hře je prý i návrat Davida Lafaty do sestavy.

Pravděpodobná sestava proti Chorvatsku podle deníku Sport
Čech - Kadeřábek, Sivok, Hubník, Gebre Selassie – Plašil, Darida - Dočkal, Rosický, Krejčí – Necid

Vše o fotbalovém EURO ve Francii čtěte ZDE »

Postupový klíč na EURO: Co rozhoduje o pořadí ve skupině? Čtěte ZDE »

ŽIVÁ DISKUZE: Duel Česko - Chorvatsko okomentují Frýdek s Klusáčkem »

Hlasování skončilo

V této anketě jste mohli hlasovat od 16. června 2016 23:00 do 17. června 201612:00


Brankář
Obránci
Záložníci
Útočník

Vrba: V ofenzivě jsme zůstali za očekáváním. Musíme být přesnější a drzejší

Dojatý Srna: Poslední přání mého otce bylo, abych vyhrával pro Chorvatsko

Chorvaté se bojí jen Čecha. Hlavně Rosický už je starší, říká novinář

Pozorovatel Chorvatů Plachý: Jak zastavit Modriče? Blbě

Lička rozebírá Modričovy akce: Je to výjimečný hráč

Jak to vidí Kozel, Lavička, Hřebík a další? Osobnosti hodnotí Chorvatsko

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze