18. června 2016 • 15:00

Slavia - Chorvatsko 2:2, Tvrdík opěvoval útočníky Škodu s Necidem

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Óda na fotbalisty Slavie. Ať už na ty současné, nebo třeba bývalé. Útočníci Milan Škoda a Tomáš Necid sklízejí chválu za výkon, který předvedli v roli střídajících hráčů v utkání evropského šampionátu proti Chorvatsku (2:2). Poklonu jim složil jak předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík, tak fotbaloví experti Martin Frýdek a Luděk Klusáček. „Děkuji za skvělou reprezentaci Slavie,“ napsal třeba Tvrdík po utkání na sociální síti twitter.Funkcionář Slavie se na twitterovou oficiální scénu vrátil po několika týdnech, kdy ukryl svá vyjádření jen pro širokou veřejnost. Teď však nejspíš pod vlivem úspěchu neodolal a podělil se s fanoušky o svůj názor, i když je na pracovní cestě v Číně. „Milane, Tomáši, jste famózní a všichni děkujeme!!! Oslava v Pekingu,“ uvedl na sociální síti bývalý politik. Vše doplnil fotografií.

Slova chvály se dočkali zmínění ofenzivní fotbalisté české reprezentace i přímo v Praze. A to třeba ve studiu iSportTV, kde se sešli vicemistr Evropy 1996 Martin Frýdek a trenér Luděk Klusáček. „Necid i Škoda se rvali a bojovali. Dvoumetroví stopeři soupeře už to měli těžší, než když proti nim stál David Lafata. Ten měl malou šanci se prosadit,“ soudí třeba bývalý reprezentant Martin Frýdek.

VŠE O EURO 2016 ČTĚTE ZDE >>>

Na otázku, kdo z českých útočníků se zatím ukazuje nejlépe, odpověděl nejprve Klusáček tak, že je těžké to přesně určit. „Těžko se to hodnotí,“ řekl nejprve. „Ale takhle to vypadá, že nejproduktivnější je zatím Milan Škoda. Za tu chvilku, co byl na hřišti, otočil vývoj zápasu s Chorvatskem. Necid vzal na sebe naopak odpovědnost tím, že proměnil penaltu,“ dodal.

Rovněž pak souhlasil s tím, že David Lafata fungoval na hřišti v době, kdy byl český výběr hlavně v defenzivě a oba střídající útočníci přišli na trávník až když Češi ožili.

Postupový klíč na EURO: Co rozhoduje o pořadí ve skupině? Čtěte ZDE »

Frýdek a Klusáček hodnotí české útočníky

1080p 720p 480p 360p 240p
Frýdek o penaltě proti Chorvatsku: Necid má velké sebevědomí

Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík pochválil z daleké Číny útočníky Milana Škodu a Tomáše Necida.
Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík pochválil z daleké Číny útočníky Milana Škodu a Tomáše Necida.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze