22. června 2016 • 10:30

Češi měli po vyřazení problémy. Kvůli mlze nemohli přistát a vraceli se

Autor:
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z FRANCIE | Byli unavení a zničení po porážce s Tureckem 0:2, která potvrdila vyřazení z evropského šampionátu. Jenže to z pohledu českých fotbalistů nebylo všechno. Po nočním odletu z letiště v Lille, města nedaleko dějiště zápasu v Lens, se do něj neplánovaně vrátili zpátky. Kvůli mlze v Tours, kde měli Češi základnu během evropského šampionátu, letadlo s týmem nemohlo přistát a vracelo se zpátky. Hráči se dostali do Tours až ve středu dopoledne, poté pokračovali do Prahy.Český tým bezprostředně po nevydařeném zápase s Tureckem (0:2) zamířil autobusem z Lens na letiště do Lille. Odtud se mělo pokračovat zhruba do 450 km vzdáleného Tours, kde Češi během šampionátu bydleli, tam přespat a během středy se přesunout domů do Prahy.

Plán ale narušilo nepříznivé počasí. Česká výprava sice odletěla, jenže na trase měla problémy. V Tours byla hustá mlha, která nedovolila na místě určení přistát. Češi se museli vrátit zpátky do Lille, kde strávili noc a do své francouzské základny zamířili až během středečního dopoledne.

Hráči tak po zklamání z konce na evropském šampionátu vstřebávali další komplikace. Do postelí se dostali až nad ránem a po porážce s Tureckem spali hodinu a půl. Do Prahy má letecký speciál dorazit mezi 17:30 - 18:00.

Více o EURO 2016 čtěte ZDE>>>

Ani Milan Škoda nepomohl k zvratu proti Turecku
Ani Milan Škoda nepomohl k zvratu proti Turecku

Hašek: Divák byl zklamán po každém utkání

Vízek o druhém tureckém gólu: Stalo se, čeho jsme se báli

Hašek: Hubník vystoupil tam, kam neměl. Hloupá chyba, tvrdí Vízek

Vízek: Byl to špatný rok pro náš fotbal

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze