Na noze mám dvě boule, jedu do nemocnice, hlásil smolař Kadlec | iSport.cz
20. června 2015 • 21:17

Na noze mám dvě boule, jedu do nemocnice, hlásil smolař Kadlec

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Měl zářit jako sluníčko, náladu měl ale hodně mizernou. Útočník české jednadvacítky Václav Kadlec totiž nedohrál kvůli zranění sobotní duel na EURO "21" proti Srbsku a netušil, zda ho kotník na šampionátu ještě pustí do hry. "Na noze mám dvě boule, jedu do nemocnice," řekl po utkání pro Českou televizi.Kadlec, který jaro odehrál v dresu pražské Sparty, vynechal zahajovací duel šampionátu proti Dánsku kvůli trestu. Proti Srbsku ho kouč Jakub Dovalil už ale nasadil do základní jedenáctky a útočník Frankfurtu byl na trávníku vidět.

Nastřelil břevno, bojoval, jenže ve 29. minutě kvůli zranění musel ze hřiště. Situace bolela o to víc, že Kadlece nevyřadil žádný hrubý zákok soupeře, ale smůla. "Běžel jsem a zvrtnul se mi kotník, byl jsem sám, soupeř byl daleko," popsal Kadlec situaci, kdy se zranil.

Češi ovládli duel se Srbskem, vyhráli 4:0
Češi ovládli duel se Srbskem, vyhráli 4:0

Mezi střelce se sice nezapsal, ale z vystoupení na letenském stadionu měl dobrý pocit. "Cítil jsem se dobře, věřil jsem, že budu pro tým prospěšný a snad jsem i byl, takže to bylo fajn. Je dobře, že to kluci dotáhli," těšil se z úspěchu týmu. Z očí mu ale také šlo vyčíst, jak moc jej mrzí zranění.

Při dotazu, jak vidí svou budoucnost na turnaji, se Kadlecova tvář hodně zachmuřila. "Jedu do nemocnice, mám dvě boule na noze, tak uvidíme," netušil český reprezentant, jestli ještě na šampionátu zasáhne do hry.

"Když bude i malá šance, chtěl bych hrát dál. Uvidíme, co ukáže vyšetření. Když tam bude něco natrženého, tak..." nedokončil Kadlec raději myšlenku, že už by si na EURO také nemusel zahrát.

Tohle nečekal nikdo v republice, smál se český hrdina Kliment
480p 360p 240p

Skalák si protrpěl své: Je to důležitý krok, ale vyhráno nemáme
480p 360p 240p

Frýdek: Byl to jeden z nejlepších zápasů, co jsme pohromadě
480p 360p 240p

Hybš: Kliment mě nepřekvapil, vím z Jihlavy, jak pracuje
480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud