Pudilovi chybí parťák: Je mi líto, že tady Rajnoch není

Když v sobotu Daniel Pudil v centru Prahy fasoval kopačky na EURO 2012, měl tam být Jan Rajnoch s ním. Jenže stoper Sivassporu se nakonec do nominace Michala Bílka nevešel. „Je mi to fakt líto,“ přiznal Pudil. „O tomhle jsme spolu snili, že budeme na EURO a že si to užijeme.“
Ti dva jsou velcí kamarádi, během kvalifikace bez sebe Jan Rajnoch a Daniel Pudil nedali ani ránu. „Bydleli jsme spolu na pokoji při každém srazu, jsme velcí parťáci,“ říká druhý jmenovaný.
Logicky spřádali plány, jak si společně zahrají i na mistrovství Evropy.
Jenže Michal Bílek dal nakonec přednost Markovi Suchému ze Spartaku Moskva – a Rajnoch zůstal doma.
To zklamání jen tak nepřebolí, o čemž svědčí i fotbalistův tweet z dnešní noci.
„Kluci-Rakousko, Rajny-Vrsovice.... Hmmmm...:-(,“ uvedl třicetiletý zadák na svém oficiální twitterovém účtu. Narážel tak na fakt, že český národní tým právě dorazil na soustředění do Rakouska.
„Určitě to byl pro Honzu velký sen, bavili jsme se o tom na každém srazu, takže je mi samozřejmě líto, že tady nemůže být,“ řekl Pudil.
„Jinak k tomu asi nemám víc co říct, to je v kompetenci trenéra, ten si dělá tým,“ dodal.