22. června 2017 • 12:36

Ronaldo potěšil polibkem dívku na vozíku, Rusové na něj stejně bučeli

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cristiano Ronaldo opět v centru dění. I při druhém zápasu na Poháru FIFA byla fotbalová megahvězda pod drobnohledem. Portugalský kapitán pomohl gólem k vítězství nad domácím Ruskem 1:0 a zaujal už před výkopem, když na hřiště vstoupil v doprovodu dívky na vozíčku. Sympatie domácích fanoušků si tím ale nezískal.Pro dívku, která se stala součástí dětského doprovodu pro hráče, půjde o zážitek, na který nikdy nezapomene. Před zápasem na stadionu Spartaku Moskva vyrazila na trávník po boku Cristiana Ronalda. Hvězdný fotbalista ji pak políbil na čelo a daroval ji bundu, kterou měl na sobě při rozcvičení.

Přes toto sympatické gesto ruští fanoušci na Ronalda na začátku bučeli pokaždé, když se dostal k míči. Portugalský kapitán odpověděl po svém. Už v 8. minutě po hlavičce skóroval a rozhodl o vítězství mistrů Evropy.

Po zápase se řešila nejvíc obvinění z daňových úniků, kvůli kterému údajně Ronaldo zvažuje odchod z Realu Madrid. K tématu neposkytl žádný komentář ani ve chvíli, kdy si šel převzít cenu pro nejlepšího hráče zápasu. „Je tu od toho, aby mluvil o utkání. Chápu, že jste všichni zvědaví, ale o osobním životě se s vámi bavit nebude,“ uvedl trenér Portugalska Fernando Santos.

Podle informací televize TVE je připravený zaplatit španělským daňovým úřadům ještě před začátkem soudu 14,7 milionu eur (asi 384 milionů korun), tedy celou částku, kterou podle žaloby dluží. Z jeho strany má jít o gesto dobré vůle, Ronaldo ovšem dál trvá na své nevině.

Portugalští fotbalisté před zápasem s Ruskem, kapitána Cristiana Ronalda doprovodila dívka na vozíčku
Portugalští fotbalisté před zápasem s Ruskem, kapitána Cristiana Ronalda doprovodila dívka na vozíčku

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze