U fotbalové reprezentace skončí generální partner, po 22 letech | iSport.cz
9. března 2020 • 11:41

U fotbalové reprezentace skončí generální partner, po 22 letech

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
TOP 5 sportovních filmů: legendy tenisu i příběh kontroverzní krasobruslařky
Likvidace Žiliny? Je to zamotané, klub může pokračovat
VŠECHNA VIDEA ZDE

U české fotbalové reprezentace skončí po letním mistrovství Evropy jako generální partner společnost T-Mobile, která podporovala národní tým od roku 1998. Jméno nástupce mobilního operátora oznámí Fotbalová asociace ČR v nadcházejících týdnech či měsících. FAČR o tom informoval v tiskové zprávě.„Bylo to dlouhé a oboustranně prospěšné partnerství, za které je zapotřebí poděkovat. O možnosti skončit jsme se dozvěděli už před několika měsíci, a tak nás konečné rozhodnutí nepřekvapilo,“ řekl předseda FAČR Martin Malík.

„Troufám si říct, že i toto končící spojení ukázalo, jak významné může partnerství u české reprezentace být. T-Mobile byl díky národnímu týmu u těch nejvýznamnějších fotbalových akcí a my naopak cítili významnou podporu. Věřím, že podobně prospěšné to pro obě strany bude i s novým generálním partnerem,“ konstatoval Malík.

Za dobu spolupráce fotbalová reprezentace sedmkrát postoupila na mistrovství Evropy a startovala i na mistrovství světa v roce 2006 v Německu. „Stáli jsme po boku české reprezentace déle než dvě dekády, ať už se dařilo, či nikoliv. Sedmý postup na Euro v řadě symbolicky uzavře naši spolupráci. Cítíme, že je čas posunout se dále,“ uvedl manažer značky a marketingové komunikace T-Mobile Juraj Bóna.

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud