Premier League | Fergie zakázal slavit Vánoce! | iSport.cz
6. října 2008 • 02:00

Fergie zakázal slavit Vánoce!

Autor: mim
Alex Ferguson
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Že je trenér Manchesteru United Alex Ferguson přísný vládce kabiny, to je známá věc. Už několikrát se dostal do sporu s nafouknutými egy hráčů. A teď to vypadá, že další obětí jeho hněvu jsou divoké vánoční oslavy týmu!Může za to skandál kolem loňského večírku. Tehdy si hráči do hotelu v centru Manchesteru nechali přivézt početnou dámskou společnost a obránce Johnny Evans byl dokonce obviněn ze znásilnění. Naštěstí pro něj se však jednalo jen o žárlivou pomluvu a vše se vysvětlilo."Sir Alex byl z té aféry nepříčetný," sdělil zdroj blízký klubu anglickému tisku. Právě ve snaze vyhnout se ostudě z minulého roku se rozhodl kouč jednat. A to tak, jak je u něj zvykem. Rázně a bez diskuzí. Divokým vánočním flámům je konec!

Šestašedesátiletý Skot je však velikým stratégem nejen ve světě fotbalu. Aby předešel nespokojenosti ze strany svých svěřenců v případě, že by jim nepovolil vůbec žádné vánoční oslavy, vymyslel pro ně speciální plán.

"Trenér od hráčů nečeká, že se nebudou bavit. Ale chce, aby tak činili v klidu a zodpovědně. A jedině v doprovodu svých partnerek. To aby je držely na uzdě," odhalil se spikleneckým úsměvem zdroj Fergusonův lišácký záměr.

2. kolo
Články odjinud


Články odjinud