Serie A | Ancelotti: Chelsea? Rád bych, ale nepůjdu | iSport.cz
24. května 2009 • 15:20

Ancelotti: Chelsea? Rád bych, ale nepůjdu

Vstoupit do diskuse
0
Carlo Ancelotti
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér AC Milán Carlo Ancelotti přiznal britskému deníku Daily Express, že by rád vedl londýnskou Chelsea. I přesto ale hodlá v příští sezoně zůstat v Itálii.Spekulace o Ancelottiho budoucnosti rozdmýchal před několika dny Italův konkurent z mistrovského Interu José Mourinho. "Dozvěděl jsem se to od starých přátel z Chelsea," řekl kontroverzní Portugalec pro televizní stanici Sky Italia. "Novým manažerem se má stát Carlo."

Sám Ancelotti má ale jasno: "Smlouvu mám do 30. června 2010 a jsem si stoprocentně jistý, že budu v Miláně pokračovat i v příští sezoně," věří devětačtyřicetiletý trenér, který s klubem dokázal dvakrát vyhrát Ligu mistrů.

Ještě před dvěma týdny přitom vlivný deník Gazzetta dello Sport tipoval, že Ancelottiho šance na setrvání u Rossoneri není vyšší, než deset procent. Dvojnásobný ligový Trenér roku se totiž dostal do ostrého sporu s vlastníkem klubu Berlusconim. Nyní je ale vše pravděpodobně zapomenuto. Svědčí o tom i to, že Milán v minulých dnech nabídl Ancelottimu prodlouženou smlouvu.

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud