Inter zkolaboval v Catanii, nevyšlo mu střídání

0
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?

Fotbalisté Interu Milán překvapivě po dvanáctizápasové sérii bez porážky zaváhali na hřišti Catanie a jejich náskok v čele tabulky Serie A se může prakticky rozplynout. Po prohře 1:3 mají sice stále čtyři body na svého městského rivala AC, ten má ale nedělní zápas s Chievem k dobru.

Kouči Josému Mourinhovi se hrubě nevydařilo střídání. V 80. minutě za nerozhodného stavu 1:1 poslal na hřiště Muntariho a ten během jediné minuty dostal dvě žluté karty a zavinil penaltu.

Nejprve fauloval protihráče a následný Mescarův přímý kop zbrzdil v pokutovém území rukou. Penaltu stejný hráč proměnil a hosté v deseti ještě v závěru inkasovali rozhodující zásah z kopačky Martineze.

Catania - Inter Milán 3:1
(74. Maxi López, 81. Mascara z pen., 90. Martinez - 54. Milito).