Drsňák Drogba spěchal do nemocnice za zraněným soupeřem | iSport.cz
27. února 2013 • 05:00

Drsňák Drogba spěchal do nemocnice za zraněným soupeřem

Autor: rjm
TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Didier Drogba má pořádně tvrdou hlavu, ale taky dobré srdce. V utkání proti Ordusporu se bývalý snajpr Chelsea, jenž nyní hraje za Galatasaray, srazil hlavou s jedním ze soupeřů. Ten musel do nemocnice, Drogba se tam vydal po utkání za ním.Drogba byl po srážce sice otřesený, ale odešel po svých, pro soupeře musela přijet až na hřiště sanitka a odvezla jej do nemocnice. Právě tam se za zraněným Davidem Barralem hned po pondělním zápase bývalý útočník Chelsea.

Reprezentant Pobřeží slonoviny chtěl vědět, jak na tom soupeř po nešťastné srážce hlavami zdravotně je. Proto se útočník Galatasarye po vítězné bitvě (4:2) vydal do nemocnice a navštívil Barrala na pokoji, kde vyzvídal, co ho bolí.

Didier Drogba v hlavičkovém souboji poslal soupeře do nemocnice.
Didier Drogba v hlavičkovém souboji poslal soupeře do nemocnice.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud