Drogba bude v Galatasarayi i trénovat. Nasadí sám sebe v sobotu? | iSport.cz
27. září 2013 • 09:44

Drogba bude v Galatasarayi i trénovat. Nasadí sám sebe v sobotu?

Autor: pj
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Legenda a bývalý útočník Chelsea Didier Drogba se pravděpodobně chopí v Galatasarayi Istanbul trenérského žezla. U týmu bude podle tureckého tisku působit v roli hrajícího kouče, dokud vedení klubu nesežena adekvátní náhradu za odvolaného Fatiha Terima.Podle některých zpráv by Drogba mohla poskládat základní jedenáctku a zvolit herní taktiku už v zítřejším zápase proti Rizesporu. Jde o nouzové řešení, dokud vedení klubu nezláká k sobě jednoho z Robertů Di Matteo – Mancini.

Drogba dočasně vystřídá ve funkci odvolaného Fatiha Terima, který opustil klub po neshodách s nejvyššími představiteli Galatasaraye. Ti mu údajně nabídli prodloužení smlouvy o dva roky, ale když Terim odmítl (nejspíš kvůli turecké reprezentaci), vyvolalo to mezi oběma stranami znepokojivé vášně.

Bývalý útočník Chelsea Didier Drogba roli hrajícího trenéra už zažil v Číně, kde chvíli na tomto postu působit v klubu Šanghaj Šen-chua. Odsud ale odešel kvůli nevyplaceným mzdám právě do istanbulského klubu.

Didier Drogba a Felipe Melo pózují s trofejí pro vítěze Emirates Cupu, které si zajistili triumfem nad ArsenalemDidier Drogba a Felipe Melo pózují s trofejí pro vítěze Emirates Cupu, které si zajistili triumfem nad ArsenalemFoto Reuters

 
Články odjinud


Články odjinud