Autor: ČTK, spo
0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Svým druhým gólem v sezoně se útočník Jan Koller podílel na jasném vítězství fotbalistů Samary 3:0 nad Chimki Moskva ve čtvrtém kole ruské ligy.
Bývalý český reprezentant otevřel ve 22. minutě skóre utkání.

Další dvě branky přidali domácí v závěrečné půlhodině. Dvacet minut před koncem mohl Koller přidat svůj druhý gól, ale neuspěl.

Přesto spokojení diváci skandovali jeho jméno.

Koller opět dokázal, že je ve střelecké formě, že i přes svůj věk si drží vysoký kredit. Není proto náhodou, že se v posledních dnech začalo spekulovat o jeho návratu do reprezentace.

Samotný obr by si na sobě dres národního týmu představit dokázal. V rozhovoru pro deník Sport přiznal, že by o návratu přemýšlel, pokud by Česko postrádalo hříšnou trojici Baroš, Fenin, Svěrkoš.

Nejlepší střelec v historii českého národního mužstva odehrál proti Chimki celý zápas stejně jako Jiří Jarošík, který dostal ve druhém poločase žlutou kartu.

Jejich tým vede před zbývajícími zápasy čtvrtého kola tabulku o dva body před Petrohradem a Grozným.

Ruská fotbalová liga - 4. kolo:
Samara - Chimki 3:0 (Koller jeden gól).

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.