21. července 2009 • 14:53

Válka o Beckhama začíná

Autor:
Reklama
David Beckham
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Tottenham a Manchester City usilují o Davida Beckhama. Oba týmy nabízejí anglické hvězdě zlepšení nálady po problémech v Los Angeles.Beckham musel čelit vlastním fanouškům poté, co byli naštváni za jeho výroky během půlročního hostování v AC Milán.

Oba týmy z Premier League doufají, že by mohly hvězdného záložníka získat v říjnu, kdy v zámoří končí sezona.

To by znamenalo, že by Beckham přišel o více než půlku ze svého megakontraktu (125 milionů liber), který v MLS uzavřel v roce 2007.

 

David BeckhamDavid Beckham

Na druhou stranu by mohl podepsat novou smlouvu jako volný hráč a Spurs i City jsou připraveni nabídnout mu dvouletý kontrakt.

Přestup by zvýšil šance Beckhamova účinkování na Mistrovství světa, které se bude hrát příští rok v Jihoafrické republice.

Fabio Capello, trenér anglické reprezentace, se již dříve nechal slyšet, že Beckham musí hrát v Evropě, aby mohl být součástí týmu.

Hráč je však skálopevně přesvědčen, že s fanoušky bude bez problémů vycházet.

 

To i přes konflikt, který měl v poločase přátelského utkání právě s AC Milán.Beckham musel čelit nadávkám fanoušků a sám rozhodně svýmy výroky nezůstal pozadu.

Po zápase však řekl, že většina fanoušků byla skvělá. A to i přes to, že někteří měli transparenty se slovy "Zrádce" nebo "Judas".

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze