Ibrahim Dossey strávil posledné tri mesiace života v kóme.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Samary ve druhém utkání po sobě postrádali Jana Kollera a neuspěli. V ruské lize dnes podlehli v Permu 0:2 po gólech Bulhara Kuševa a Brazilce Jeana Carlose.Koller, jenž má údajně zraněné koleno, nenastoupil už ve čtvrtek v třetím předkole Evropské ligy na půdě irského St. Patrick's, kde Samara prohrála 0:1.

V Permu na rozdíl od pohárového zápasu chyběl v sestavě také záložník Jiří Jarošík.O Kollera se začala zajímat konkurenční Kazaň, kterou čeká na podzim start v Lize mistrů, ale podle všeho není vyloučen ani jeho návrat do české ligy.

Hráčův agent Pavel Paska listu Sovětskij sport řekl, že v úterý bude o budoucnosti nejlepšího střelce v historii české reprezentace jednat v Moskvě se zástupci Samary."Chceme si vyjasnit, jaké záměry s Janem mají," uvedl Paska podle ruského deníku.

Koller působí v Křídlech sovětů od loňského léta a smlouvu má do konce tohoto kalendářního roku. "Potřebujeme vědět, jestli chtějí, aby zůstal. Když ne, dohraje v klubu sezonu a pak se vrátí a bude hrát doma," prohlásil fotbalistův manažer.

Ruská fotbalová liga - 16. kolo:

Perm - Samara 2:0,
13:00 Chimki - Dynamo Moskva,
15:15 Saturn MO - Petrohrad,
17:30 Lokomotiv Moskva - Rostov na Donu.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, Samara, rusko, koller
 Klasická verze
Mobilní verze