6. listopadu 2008 • 22:07

Dunajská Streda odehraje dva zápasy bez diváků

Autor:
Zápas Slovan Bratislava - DAC Dunajská Streda, vyčíňanie fanúšikov
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dunajská Streda musí odehrát příští dva domácí ligové zápasy bez diváků. Disciplinární komise tak potrestala klub za nedostatečnou pořadatelskou službu během sobotního utkání se Slovanem Bratislava, po němž skončilo sedm lidí v nemocnici.Fotbalisté Dunajské Stredy musejí odehrát příští dva domácí ligové zápasy bez diváků. Disciplinární komise Slovenského fotbalového svazu tak potrestala klub za nedostatečnou pořadateskou službu během sobotního utkání se Slovanem Bratislava, po němž skončilo sedm lidí v nemocnici.

Vedle toho musí Dunajská Streda zaplatit do svazové pokladny 80.000 slovenských korun. Tým z hlavního města, který utkání vyhrál 4:0, dostal za chování fanoušků pokutu 100.000 korun.

Rizikové utkání vyvrcholilo policejním zásahem, který vyprovokovali domácí fanoušci házející kameny. Z druhé strany bylo zase k vidění množství pyrotechniky.

Události v Dunajské Stredě se tento týden staly předmětem zájmu některých politických stran i nejvyšších státních představitelů.

Potyčky měly nejen sportovní, ale i národnostní podtext, neboť v Dunajské Stredě žije početná maďarská komunita.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze