Tihle dva se nemusí! Ronaldo ignoroval Platiniho, nepodal mu ruku | iSport.cz
21. prosince 2014 • 13:47

Tihle dva se nemusí! Ronaldo ignoroval Platiniho, nepodal mu ruku

Autor: pod
Cristiano Ronaldo na hřišti září, při předávání cen se ale jako gentleman nezachoval. Platinimu nepodal ruku
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
INSIDER před Australian Open: Plíšková je na vrcholu sil. Dočká se vítězného grandslamu už teď? INSIDER před Australian Open: Plíšková je na vrcholu sil. Dočká se vítězného grandslamu už teď?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Musel mít velkou radost, vždyť s Realem Madrid zakončil rok nejlépe, jak mohl. Titulem na mistrovství světa klubů. Přesto si Cristiano Ronaldo nenechal vzít příležitost ukázat, co si myslí o šéfovi UEFA Michelovi Platinimu. Při oceňování vítězů mu hvězdný fotbalista nepodal ruku a okázale ho ignoroval.Není velkým tajemstvím, že Platini s Ronaldem nejsou žádní velcí přátelé. Šéf UEFA dlouhodobě podporuje spíše Lionela Messiho, letos se zase nechal slyšet, že by měl vyhrát Zlatý míč někdo z německých hráčů. To se Portugalci ani Realu nelíbilo.

A Ronaldo nyní ukázal, že bývalého francouzského reprezentanta skutečně nemusí. Když v sobotu vyhrál se svým týmem mistrovství světa klubů, užíval si zasloužené ovace. Podal si ruku se Seppem Blatterem, objal se s prezidentem Realu Florentinem Pérezem. Jenže Platiniho pouze obešel a ještě vyloudil na tváři kyselý výraz.

Samotný Platini se za Ronaldem ohlédl, ale viděl, že dožadovat se podání ruky by bylo nejspíše marné. Portugalská hvězda ho prostě ignorovala.

VIDEO | Ronaldo ignoroval Platiniho, ani mu nepodal ruku

Témata:  sport, fotbal, platini, ronaldo
 
Články odjinud


Články odjinud