21. prosince 2014 • 13:47

Tihle dva se nemusí! Ronaldo ignoroval Platiniho, nepodal mu ruku

Autor: pod
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Terminátoři z Leverkusenu si podmanili Německo. A co dál, pane Alonso?
První finále pro Třinec: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
VŠECHNA VIDEA ZDE

Musel mít velkou radost, vždyť s Realem Madrid zakončil rok nejlépe, jak mohl. Titulem na mistrovství světa klubů. Přesto si Cristiano Ronaldo nenechal vzít příležitost ukázat, co si myslí o šéfovi UEFA Michelovi Platinimu. Při oceňování vítězů mu hvězdný fotbalista nepodal ruku a okázale ho ignoroval.Není velkým tajemstvím, že Platini s Ronaldem nejsou žádní velcí přátelé. Šéf UEFA dlouhodobě podporuje spíše Lionela Messiho, letos se zase nechal slyšet, že by měl vyhrát Zlatý míč někdo z německých hráčů. To se Portugalci ani Realu nelíbilo.

A Ronaldo nyní ukázal, že bývalého francouzského reprezentanta skutečně nemusí. Když v sobotu vyhrál se svým týmem mistrovství světa klubů, užíval si zasloužené ovace. Podal si ruku se Seppem Blatterem, objal se s prezidentem Realu Florentinem Pérezem. Jenže Platiniho pouze obešel a ještě vyloudil na tváři kyselý výraz.

Samotný Platini se za Ronaldem ohlédl, ale viděl, že dožadovat se podání ruky by bylo nejspíše marné. Portugalská hvězda ho prostě ignorovala.

VIDEO | Ronaldo ignoroval Platiniho, ani mu nepodal ruku

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud