Spokojený talent Černý: Operace se povedla. Teď mě čeká těžký půlrok | iSport.cz
29. prosince 2017 • 15:38

Spokojený talent Černý: Operace se povedla. Teď mě čeká těžký půlrok

TOP VIDEA
Nedvěd v Bratislavě chodí hrát tenis. Trénuju na Wimbledon, směje se generální manažer Nedvěd v Bratislavě chodí hrát tenis. Trénuju na Wimbledon, směje se generální manažer
Karviná - Bohemians: Jindřišek si mazácky povodil obranu a zavěsil na 1:0! Karviná - Bohemians: Jindřišek si mazácky povodil obranu a zavěsil na 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden z největších českých talentů momentálně chodí o berlích. Křídelní fotbalista Ajaxu Amsterdam Václav Černý si na konci října přetrhl vaz v koleni. V půlce prosince podstoupil úspěšnou operaci v německém Augsburgu a čeká ho náročná rehabilitace. "Začne mi hodně krušný půlrok, abych se vrátil zpátky," říká v rozhovoru pro iSport.cz opora české reprezentační jednadvacítky.Černý se zranil v Nizozemském poháru poté, co při kličce na umělé trávě špatně došlápl a koleno nepřirozený pohyb nevydrželo. Diagnóza byla krutá - přetržený vaz v koleni a dlouhá pauza.

Momentálně už se talentovaný fotbalista zotavuje po úspěšné operaci. "Teď si ještě užívám chvilky s rodinou, než mi začne hodně krušný půlrok, abych se vrátil zpátky ještě silnější, než jsem byl," hlásí Černý těsně před koncem roku.

Dvacetiletý šikula má největší radost z toho, že operace jeho zraněné nohy dobře dopadla. "Teď mi nic nebrání v tom, abych mohl začít trénovat," říká spokojeně.

Slibně rozjetou kariéru chce nastartovat i po vážném zdravotním problému. V Ajaxu mu určitě pomůžou v tom, aby se vrátil na úroveň před zraněním a dál se posouval ve fotbalovém růstu.

Talent Černý: Operace se povedla. teď mě čeká těžký půlrok
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Články odjinud


Články odjinud