Spokojený talent Černý: Operace se povedla. Teď mě čeká těžký půlrok | iSport.cz
29. prosince 2017 • 15:38

Spokojený talent Černý: Operace se povedla. Teď mě čeká těžký půlrok

Autor: iSport.cz, mip
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden z největších českých talentů momentálně chodí o berlích. Křídelní fotbalista Ajaxu Amsterdam Václav Černý si na konci října přetrhl vaz v koleni. V půlce prosince podstoupil úspěšnou operaci v německém Augsburgu a čeká ho náročná rehabilitace. "Začne mi hodně krušný půlrok, abych se vrátil zpátky," říká v rozhovoru pro iSport.cz opora české reprezentační jednadvacítky.Černý se zranil v Nizozemském poháru poté, co při kličce na umělé trávě špatně došlápl a koleno nepřirozený pohyb nevydrželo. Diagnóza byla krutá - přetržený vaz v koleni a dlouhá pauza.

Momentálně už se talentovaný fotbalista zotavuje po úspěšné operaci. "Teď si ještě užívám chvilky s rodinou, než mi začne hodně krušný půlrok, abych se vrátil zpátky ještě silnější, než jsem byl," hlásí Černý těsně před koncem roku.

Dvacetiletý šikula má největší radost z toho, že operace jeho zraněné nohy dobře dopadla. "Teď mi nic nebrání v tom, abych mohl začít trénovat," říká spokojeně.

Slibně rozjetou kariéru chce nastartovat i po vážném zdravotním problému. V Ajaxu mu určitě pomůžou v tom, aby se vrátil na úroveň před zraněním a dál se posouval ve fotbalovém růstu.

Talent Černý: Operace se povedla. teď mě čeká těžký půlrok

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud