Žolík Necid! Za 22 minut dal dva góly a zařídil triumf Haagu | iSport.cz
3. února 2019 • 19:10

Žolík Necid! Za 22 minut dal dva góly a zařídil triumf Haagu

Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu

Fotbalový útočník Tomáš Necid dvěma góly zařídil vítězství Haagu ve 20. kole nizozemské ligy. Nad Heraclesem Almelo domácí vyhráli 2:0. Necid se přitom dostal na trávník až v 69. minutě, kdy vystřídal Erika Falkenburga.

V 79. minutě si český útočník počkal na hranici vápna na přihrávku, rychlou kličkou do středu zmátl obránce a střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci. Druhou branku pak Necid přidal těsně před koncem, kdy hlavou poslal do sítě centrovaný míč.

Pro devětadvacetiletého útočníka to byl teprve třetí gól v soutěži. Do zápasu naskočil po čtyřech vynechaných duelech, které strávil pouze mezi náhradníky.