Žolík Necid! Za 22 minut dal dva góly a zařídil triumf Haagu

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Fotbalový útočník Tomáš Necid dvěma góly zařídil vítězství Haagu ve 20. kole nizozemské ligy. Nad Heraclesem Almelo domácí vyhráli 2:0. Necid se přitom dostal na trávník až v 69. minutě, kdy vystřídal Erika Falkenburga.

V 79. minutě si český útočník počkal na hranici vápna na přihrávku, rychlou kličkou do středu zmátl obránce a střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci. Druhou branku pak Necid přidal těsně před koncem, kdy hlavou poslal do sítě centrovaný míč.

Pro devětadvacetiletého útočníka to byl teprve třetí gól v soutěži. Do zápasu naskočil po čtyřech vynechaných duelech, které strávil pouze mezi náhradníky.