Vaněk v Ufě nehrál, ukončil smlouvu. Dal jsem tu NEJ gól kariéry, loučil se | iSport.cz
18. srpna 2019 • 15:58

Vaněk v Ufě nehrál, ukončil smlouvu. Dal jsem tu NEJ gól kariéry, loučil se

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Basketbaloví hrdinové se vrátili do Prahy! Za rok budeme ještě silnější, usmíval se Satoranský Basketbaloví hrdinové se vrátili do Prahy! Za rok budeme ještě silnější, usmíval se Satoranský
Zlín - Sparta: Krásnou kombinaci i šílenou hrubku Azackého zužitkoval Tetteh, 0:1! Zlín - Sparta: Krásnou kombinaci i šílenou hrubku Azackého zužitkoval Tetteh, 0:1!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tříletá kapitola končí. Ex-plzeňský záložník Ondřej Vaněk rozvázal smlouvu s ruskou Ufou a hledá si nové angažmá. Kam má nakročeno? To zatím sám neví. "Musím se poradit se svým agentem, něco vymyslíme," řekl klubovému webu 29letý rodák z Brna.Pro Vaňka byla Ufa druhým zahraničním angažmá, ještě před dvěma sezonami v Plzni hrál v Turecku za Kayserispor. V ruském celku za tři roky odehrál 53 zápasů a dal 9 gólů.

"Dal jsem tu nejkrásnější gól kariéry proti Rostovu, vzpomínám i na vítězné derby proti Rubinu Kazaň, kdy jsem dal rozhodující gól z penalty," řekl pro klubový web s tím, že na Ufu bude vzpomínat jen v dobrém.

29letý Vaněk se v prvních pěti kolech ruské ligy nedostal na hřiště, zápasy Ufy sledoval jen z lavičky. Teď se rozhodl rozvázat s ruským klubem smlouvu a zkusit štěstí jinde. Hráče zastupuje agentura ISM Pavla Pasky, která se stará i o Patrika Schicka, Tomáše Součeka, či plzeňské trio Jan Kopic - Jan Kovařík - Adam Hloušek.

 
Články odjinud


Články odjinud