Jonáš Bartoš
Premium
24. června 2022 • 05:00

Krmenčík a Jakarta: nadšení v exotice, s Plzní proběhla oťukávačka

Vstoupit do diskuse
12
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Pád Soukalové přišel s Koukalem, myslí si Krčmář i další. Žárlil, že je slavnější
SESTŘIH: Pardubice - Plzeň 2:3. Zářil Šulc, v oslabení domácí sahali po bodu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve středu odpoledne nasedl v Praze do letadla. Mezipřistání v Dubaji a následoval finální výsadek ve zcela novém prostředí. Michael Krmenčík už má za sebou první kroky v daleké Indonésii, kde se upíše celku Persija Jakarta. Přivítání na letišti od fanoušků, podobně jako v případě Ondřeje Kúdely, bylo velkolepé. „Všichni jsou nadšení,“ hlásil z místa pro deník Sport a iSport.cz hráčův agent Daniel Smejkal. Jaké měl ještě český útočník nabídky?Krmenčík zvládá perné dny, které jej směrují do další fáze kariéry. Vše v pátek vyvrcholí oficiálním podpisem smlouvy v Jakartě. V mužstvu, které před několika dny ulovilo na pozici stopera jiného českého exslávistu Ondřeje Kúdelu.

Jak je možné, že v daleké Asii narazili na dva české hráče a rozhodli se je nalákat na luxusní kontrakty? K oběma transferům pomohl Feras Ali, Smejkalův partner na exotické destinace. „Michael chtěl co nejdál od domova, líbila se mu exotika. První kontakt proběhl někdy před měsícem, v posledních dnech to nabralo rychlý spád. Sháněli stopera a útočníka, líbila se jim Michaelova typologie. Roli hrála i výše kontraktu,“ popsal Smejkal.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
12

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Články odjinud


Články odjinud