11. listopadu 2008 • 16:17

Rakouská sázkovka Brücknerovi věří

Autor:
Karel Brückner
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spekulace o odvolání Karla Brücknera z pozice trenéra rakouské fotbalové reprezentace se už promítly i do nabídky sázkových kanceláří.Například společnost Intertops.com věří, že český kouč u národního týmu zůstane - na to, že bude ještě 1. června 2009 ve funkci, vypsala nízký kurz 2:1.

Brücknerova pozice v Rakousku se podle tamního tisku zhoršila nejen po nevydařených vystoupeních v kvalifikaci, ale i minulý pátek odstoupením šéfa svazu Friedricha Sticklera, jenž si v létě českého kouče přivedl.

Dočasný Sticklerův nástupce Kurt Ehrenberger už také prohlásil, že nemůže zaručit, že Brückner zůstane u mužstva do konce jeho působení ve funkci. Dokonce se nechal slyšet, že by rád na lavičce reprezentačního týmu viděl bývalého trenéra vídeňské Austrie Dietmara Constantiniho.

Právě Constantini je podle Intertops.com největším favoritem na převzetí Brücknerovy funkce, má kurz 4:1. Po něm následují Brücknerův asistent Andreas Herzog (10:1), rakouská legenda Hans Krankl (20:1) a další jména až po "Císaře" Franze Beckenbauera, jenž má kurz značící nejnižší pravděpodobnost 200:1.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze