8. února 2011 • 17:28

Slovácko spláchlo v přípravě maďarský Györ

0
SESTŘIH: West Ham - Liverpool 2:2. Další ztráta „Reds“, hráli oba Češi
SESTŘIH: Toronto - Boston 1:3. Pastrňák gólem uklidnil Bruins, Maple Leafs na pokraji vyřazení

Fotbalisté Slovácka vstoupili do herní přípravy v Turecku vítězstvím 3:0 nad desátým týmem maďarské ligy ETO Györ. Dvě branky vstřelil v prvním poločase Ondřejka, třetí gól přidal po hodině hry Volešák.

Úvodní dvě brankově šance vypracoval aktivně hrající Volešák, jenž našel vždy přesnou přihrávkou za obránce nabíhajícího Ondřejku.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, maďarský tým ale doplatil na nepřesnou koncovku.Po změně stran tempo po vystřídání několika hráčů na obou stranách upadlo.

Výhru Slovácka zpečetil po Hečově dlouhém výkopu Volešák, jenž oklamal obránce a vystřelil přesně k tyči.Ve čtvrtek čekají na Slovácko dva zápasy.

Dopoledne se jedna část týmu střetne s jihokorejským Kjong-namem a druhá s chorvatským Interem Zaprešič.

1. FC Slovácko - ETO Györ 3:0 (2:0)

Branky: 27. a 42. Ondřejka, 60. Volešák.

Sestava: Filipko (46. Heča) - Kuncl (46. Starý), Kordula, Mezlík (46. Reinberk), Kubáň - Hlúpik (46. Fujerik), Perůtka (46. J. Valenta), V. Valenta (70. Cissé), Volešák (70. Urbánek) - Ondřejka (70. Čtvrtníček), Švancara (70. Nestorovski).